KONST / Litografier / Färglitografi 7954659
nr 795 4659
Inger Rydén
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Inger Rydén (f. 1944), Törnrosa, 226/350, signerad, motivets mått: 43x60
Inger Rydén, född 1944 i Uppsala, svensk målare och illustratör.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 december 2012
kl 19:03:58
29/11 20:21:17
3/12 17:27:19
150 kr
Inger Rydén
Läs mer om Inger Rydén